Usługi

Nasza oferta

Znajdź usługę odpowiednią dla siebie.

Treningi

Trening personalny

Treningi personalne w Muscle Fizjo są dopasowane do Ciebie, a w zasadzie do najsłabszego ogniwa w Twoim organizmie. Twoje ciało jest w stanie zrobić tyle ile jego najsłabszy element. 
Czym różnimy się od innych ofert treningów personalnych? Przede wszystkim w Muscle Fizjo ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu efekty twojej pracy są bardziej zauważalne.

Trening Funkcjonalny

Trening funkcjonalny skupia się na poprawie biomechaniki ruchu oraz funkcjach fizjologicznych organizmu. W tej metodzie patrzymy na Twoje ciało bardzo obszernie i globalnie. Staramy się odtworzyć jak najdokładniej automatyzm i fizjologię ruchów.
Podczas tego treningu wykonujemy ćwiczenia, które odzwierciedlają czynności dnia codziennego, np. martwy ciąg – podnoszenie pudła z książkami z podłogi.
Jeżeli zdarza Ci się odczuwać ból podczas wykonywania czynności dnia codziennego takich jak siedzenie, podnoszenie przedmiotów z podłogi, nie czekaj już teraz zapisz się do nas na TRENING FUNKCJONALNY.

Trening sylwetkowy (bodybuilding)

Dzięki treningom typu bodybuilding w Muscle Fizjo możesz wyglądać jak przysłowiowy „Grecki Bóg”. Trening dopasowany jest indywidualnie pod Twoje możliwości i cele

Trening ogólnorozwojowy

Trening ogólnorozwojowy aktywizuje wszystkie duże grupy mięśniowe naszego ciała. Jest dobrą formą aktywności fizycznej dla osób początkujących oraz tych, które zmagają się z bólami przeciążeniowymi. Jeżeli po całym dniu w pracy czujesz się obolały to ta forma aktywności jest dla Ciebie.

Trening mobility

Bycie mobilnym to połączenie: gibkości, kontroli motorycznej, równowagi oraz siły. 
W treningu mobilności skupiamy się nad poprawnością wykonywanego ruchu.
Trening ten jest skierowany do osób początkujących oraz chcących holistycznie wpłynąć na swoje ciało. 
Równomierny rozwój siły, równowagi, gibkości, kontroli motorycznej gwarantuje nam nienaganną jakość ruchu.

Trening fat burning

Ten autorski plan treningowy został przygotowany z myślą o osobach, które nie mają czasu na kilkugodzinne treningi na siłowni.
Trening typu fatt burning bazuje na wysokiej intensywności ćwiczeń z relatywnie krótkim czasem przerwy między ćwiczeniami. Doskonale sprawdza się u osób prowadzących intensywny tryb życia.
Zgub zbędne kilogramy razem z Muscle Fizjo na treningu FAT BURNING.

trening medyczny

Trening medyczny jest dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. W tego rodzaju treningu skupiamy się na najsłabszych elementach w Twoim ciele np. stabilizacja centralna, nadmierne napięcie mięśniowe, osłabienie siły w danej grupie mięśniowej. Najważniejsze dla naszego ciała jest zachowanie równowagi. Dlatego prawidłowa biomechanika ruchu oraz pełne zakresy ruchu są niezbędne do poprawy naszego stanu zdrowia, jak również osiągania lepszych wyników w sporcie.

trening Kickboxing

Kickboxing to świetny sposób by spalić kalorie, których nie chcemy. Podczas godzinnego treningu spalamy ok. 600-1000kcal! Dodatkowo poprawimy swoją, zwinność, a także koncentracje. W Muscle Fizjo czekają na Ciebie najlepsi specjaliści gotowi pomóc Ci zdobyć pewność siebie oraz zadbać o zdrowie.

trening pourazowy

Treningi pourazowe są dla osób, które zakończyły fizjoterapie bierną i czynno-bierną bezpośrednio po urazie. Ich układ kostno-stawowy oraz mięśniowo-więzadłowy w okolicy miejsca urazu jest osłabiony. Aby powrócić do pełnej sprawności sprzed urazu konieczne jest wzmocnienie i intensywna praca nad danymi strukturami.
Bezruch nie będzie Twoim sprzymierzeńcem. Im szybciej rozpoczniesz TRENINGI POURAZOWE w Muscle Fizjo tym szybciej wrócisz do pełnej sprawności sprzed urazu. 

Fizjoterapia

fizjoterapia pourazowa

Fizjoterapia po urazach ortopedycznych jest niezbędna do odzyskania pełnej sprawności fizycznej sprzed urazu. Fizjoterapię zaczynamy jak najwcześniej. Dzięki temu znacząco zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia kompensacji oraz nieprawidłowych wzorców ruchowych
Strach przed ponownym urazem jest duży i narasta z każdym kolejnym dniem, bezruchu. Dlatego nie zwlekaj i już teraz zapisz się do nas na FIZJOTERAPIĘ POURAZOWĄ. Pracujemy nad przywróceniem siły mięśniowej, pełnych zakresów ruchu w stawie, uelastycznieniem tkanek, czy mobilizacją blizny. Im wcześniej zastosujemy fizjoterapię pourazową w Muscle Fizjo, tym szybciej wrócisz do pełnej sprawności.

fizjoterapia bólu pleców

Jeżeli odczuwasz ból pleców podczas stania, siedzenia, czy jakiejkolwiek innej aktywności i chcesz się go pozbyć to dobrze trafiłeś. Siedzący tryb życia mocno zaburza nasze naturalne napięcie mięśniowe oraz fizjologiczne ustawienie powierzchni stawowych, a to generuje ból.
Dzięki fizjoterapii bólu pleców, przestaniesz odczuwać dyskomfort. Nauczymy Cię również, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, czynności dnia
codziennego. Pozbądź się bólu już dziś. Zapisz się do nas na FIZJOTERAPIĘ BÓLU PLECÓW!

Fizjoterapia dorosłych – Terapia manualna

Tarapeuci manualni bazują na prawidłowej fizjologii i biomechanice układu ruchu człowieka. U podstawy terapii manualnej leży dokładne badanie podmiotowe i przedmiotowe pacjenta, a następnie praca manualna terapeuty. W terapii manualnej wykorzystuje się wiele mniejszych technik terapeutycznych.
Terapia manualna jest najbardziej holistyczną metodą pracy z pacjentem.

Fizjoterapia sportowa – masaż

Lubisz aktywnie spędzać czas wolny, ale odczuwasz ból podczas uprawiania swojej ulubionej dyscypliny sportowej? Dzięki naszym indywidualnie dopasowanym do potrzeb pacjenta metodom terapeutycznym i treningom jesteśmy w stanie wyeliminować twoje dolegliwości. Nauczymy Cię jak samodzielnie możesz sprawdzać swoje ciało i zapobiegać urazom.
Chcesz trenować bez odczuwania bólu? Już dziś zapisz się do nas na FIZJOTERAPIĘ SPORTOWĄ.

fizjoterapia dorosłych – kinesiotaping

Elastyczne plastry są aplikowane na ciało w ściśle określonych miejscach z odpowiednim ich
rozciągnięciem.
Metoda ta początkowo miała zastosowanie w sporcie. Jednak dzięki bardzo dobrym
efektom przeciwbólowym i przeciwzapalnym obecnie jest stosowana również w
przeciążeniach, urazach, czy dodatkowej stabilizacji.
Odczuwasz ból podczas ruchu? Bolą Cię plecy po całym dniu w pracy? 
Nie czekaj, już dziś zapisz się do nas na KINESIOTAPING i przetestuj niesamowite działanie
plastrów na własnej skórze. 

Fizjoterapia dzieci – korekta wad postawy

Wady postawy wśród dzieci i młodzieży są coraz częstszym problemem. Dzieci większą
część dnia spędzają w szkole w wymuszonej pozycji siedzącej, co jest niezdrowe, dla kręgosłupa, zwłaszcza w fazie intensywnego wzrostu. Regularna aktywność fizyczna pod okiem fizjoterapeuty w Muscle Fizjo jest najlepszą formą zapobiegania powstawaniu wad postawy oraz ich leczeniu.
Pamiętaj, wady postawy, powstałe w wieku dojrzewania, będą miały bardzo negatywne skutki dla Twojego dziecka w życiu dorosłym.
Już dziś zadbaj o zdrowie swojego dziecka i zapisz je na FIZJOTERAPIĘ WAD POSTAWY w Muscle Fizjo.

Trening jednorazowy

170zł

Pakiet 4 Treningów

620zł (oszczędzasz 60 zł)

Pakiet 8 Treningów

1160zł (oszczędzasz 200 zł)

Pakiet 12 Treningów

1620 zł (oszczędzasz 420 zł)

Trening jednorazowy

100zł

Pakiet 4 Treningów

370 zł (oszczędzasz 30 zł)

Pakiet 8 Treningów

700 zł (oszczędzasz 100 zł)

Pakiet 12 Treningów

990 zł (oszczędzasz 210 zł)

Trening jednorazowy

250 zł

Pakiet 4 Treningów

840 zł (oszczędzasz 160 zł)

Pakiet 8 Treningów

1600 zł (oszczędzasz 400 zł)

Pakiet 12 Treningów

2280 zł (oszczędzasz 720 zł)

Konsultacja fizjoterapeutyczna (50min)

220 zł

Fizjoterapia bólu pleców (50min)

220 zł

Terapia manualna (50min)

220 zł

Fizjoterapia sportowa (50min)

220 zł

Fizjoterapia pourazowa (50min)

220 zł

Kinesiotaping (15min)

50 zł

Fizjoterapia falą uderzeniową (15min)

60 zł

Korekta wad postawy (50min)

220 zł

Korekta wad postawy (30min)

150 zł

Zrób to dla siebie!