Poznaj nasz zespół

Jesteśmy specjalistami i pasjonatami tego co robimy!

Dominik Stołowy

Trener pesonalny, fizjoterapeuta, właściciel Muscle Fizjo

Podstawy dietetyki
Dietetyka osób otyłych
Gym instructor

Paweł Pawlak

Trener Personalny w Muscle Fizjo

Cześć!

Jestem trenerem personalnym oraz od 2019 roku studentem fizjoterapii. Sport w moim życiu pojawił się w okolicach 6 roku życia, początkowo była to piłka nożna z której byłem zmuszony zrezygnować przez kontuzję. Od początku gimnazjum zainteresowałem się siłownią a w 2018 roku ukończyłem kurs trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Każdy trening dobieram indywidualnie pod potrzeby konkretnego podopiecznego, lecz staram się bazować na budowaniu siły a jeśli trenujesz już jakiś sport chętnie ukierunkuje trening pod Twoją dyscyplinę.

W przerwie pomiędzy ćwiczeniami chętnie zamienię kilka słów również na inne tematy takie jak chociażby motoryzacja czy kryptowaluty.

Podstawy dietetyki
Dietetyka osób otyłych
Gym instructor

Julia Żurowska

Trenerka Personalna w Muscle Fizjo

Cześć!

Nazywam się Julia Żurowska, jestem studentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz czynną zawodniczką AZS-u w Warszawie. Trenuje od 7 lat lekkoatletykę, specjalizuję się w biegach przez płotki oraz sprinterskich. W swoim dorobku mam medale Mistrzostw Polski. Od dziecka jestem związana ze sportem, a odkąd trenuje wyczynowo również z fizjoterapią i stąd wzięła się moja pasja do leczenia ruchem.  Jako sportowiec umiem postawić się na Twoim miejscu, bo też wiele razy walczyłam z urazami czy brakiem motywacji do treningów. Pomogę Ci w poradzeniu sobie z dolegliwościami bólowymi, treningami i motywacja. Na treningach skupiam się na poprawieniu zakresów ruchomości, poprawnej postawie i dobrej technice wykonywania ćwiczeń oraz wzmacnianiu Twojego organizmu.

Podstawy dietetyki
Dietetyka osób otyłych
Gym instructor

Łukasz Gembarzewski

Trener Personalny w Muscle Fizjo

Siema!

Jestem trenerem z pasją do sportu i treningu siłowego, który praktykuję od lat. Moja praca polega na wspieraniu klientów w powrocie po kontuzjach oraz poprawie ich ogólnej sprawności fizycznej. Jako trener personalny w Muscle Fizjo, staram się dostarczyć klientom nie tylko motywacji i wsparcia, ale także solidnej dawki wiedzy o anatomii, biomechanice oraz zasadach treningu. Moim celem jest nie tylko pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy fizycznej, ale również budowanie trwałych nawyków zdrowego stylu życia. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej osoby, staram się stworzyć treningi, które nie tylko są skuteczne, ale także przyjemne i dostosowane do osobistych preferencji i możliwości.

Podstawy dietetyki
Dietetyka osób otyłych
Gym instructor

Michał Otyszecki

Trener Personalny w Muscle Fizjo

Jestem studentem fizjoterapii i od zawsze moją główną pasją był trening siłowy. Początkowo skupiałem się głównie na kalistenice, gdzie bez konieczności używania obciążeń mogłem kształtować swoją sylwetkę. Od wielu lat również regularnie trenuję na siłowni, uważając to za najbezpieczniejszą i najbardziej efektywną formę zwiększania siły mięśniowej i sprawności. W moich zajęciach zawsze staram się dobierać ćwiczenia tak, aby nie tylko przynosiły klientom oczekiwane efekty, ale także sprawiały im dużo frajdy z aktywności fizycznej. Ponadto, jestem otwarty na rozmowy o grach, rysowaniu i różnorodnej faunie, ponieważ te tematy również bardzo mnie fascynują. Serdecznie zapraszam do współpracy i mam nadzieję, że się zobaczymy!

Podstawy dietetyki
Dietetyka osób otyłych
Gym instructor

Łukasz

Trener Personalny w Muscle Fizjo

Cześć,

nauczę Cię jak się bronić w każdych warunkach. Jak zyskać pewność siebie na ulicy, w metrze, w autobusie, taxi, w lesie czy imprezie. Wybierz co chcesz ze mną trenować. Oferuje treningi sportów walki takie jak: kickboxing, BJJ, boks, MMA. Trenuję je od ponad 16 lat, a Samoobrona to moja praca i pasja od ponad 5 lat.

Możemy trenować na sali lub na świeżym powietrzu – Ty wybierasz! Podchodzę do sztuk walki bardzo praktycznie, dzięki szkoleniom i kursom, które przeszedłem u byłych i obecnych żołnierzy Wojsk Specjalnych. Treningi prowadzę pod konkretne cele. Prowadzę także zajęcia grupowe ze sportów walki dla dzieci w wieku 7-14. Zapraszam